VI Puchar Ożarowianki Masters

Lista zgłoszeń

1.Antoni Pusz – UKS Morświn Gdynia
2. Mikołaj Parkot – KS Ożarowianka
3. Rafał Lis – Bydgoszcz
4. Robert Byjoś – Silesia Miechowice
5. Sławomir Bątkiewicz – UKS Talent Wrocław
6. Artur Skadorwa – UKS Talent Wrocław
7. Krzysztof Futyma – UKS Talent Wrocław
8. Jan Jankowski – Puszcza Supraśl
9. Robert Kowalski – MKŁ Strzała
10. Marian Młynarczyk
11. Janusz Korbut – Świstrzały Białystok
12. Jacek Rejnert – SŁ Marymont
13. Maciej Bukiert – Świstrzały Białystok
14. Piotr Król – MKŁ Strzała
15. Krzysztof Kieczmerski – UKS Odys Olsztyn
16. Krzysztof Kotwas – UKS 5 Zgierz
17. Marek Wójcik – ŁKS Radom
18. Grzegorz Bogusławski – UKS 5 Zgierz
19. Stanisław Junczyk – SŁ Marymont
20. Paweł Lichota – niezrzeszony

1.Anna Świeczak – Drukarz
2. Alicja Maciągowska – Mazowsze Teresin
3. Krystyna Krzyżanek – Robin Hood
4. Jagienka Król – Drukarz
5. Ewa Sobieraj – SŁ Marymont

1.Tomasz Zientkowski – SŁ Marymont
2. Wiktor Wardecki – SŁ Marymont

1.Tomasz Leżański

    I runda II runda III runda X Punktacja
  zawodnik          
1 Krzysztof Futyma 629 624 16 50
2 Roman Pękalski 626 610 7 36
3 Piotr Król 620 616 15 36
4 Gaweł Kucowski 605 608 8 24
5 Artur Skadorwa 597 586 2 17
6 Sławomir Bątkiewicz 583 564 10 13
7 Robert Kowalski 606 9 13
8 Stanisław Junczyk 564 592 7 12
9 Rafał Lis 593 593 16 11
10 Mirosław Dzienis 604 4 11
11 Andrzej Wiącek 600 1 10
12 Andrzej Skrajny 594 2 8
13 Krzysztof Kieczmerski 572 532 4 7
14 Robert Byjoś 558 1 6
15 Marek Wójcik 524 553 2 5
16 Paweł Lichota 486 546 5 4
17 Wiesław Żarczyński 570 2 4
18 Stanisław Jaworski 541 2 3
19 Jacek Sieńczuk 546 2 2
20 Krzysztof Kotwas 531 518 8 2
21 Marek Chempiński 490 471 2 0
22 Tomasz Kubas 485 2 0
23 Jan Jankowski 483 500 1 0
24 Mikołaj Parkot 471 472 0 0
25 Marek Kuteszko 423 215 0 0
26 Jacek Rejnert 421 508 3 0
27 Konrad Piela 382 0 0
    I runda II runda III runda X Punktacja
  zawodnik          
1 Kobiety
2 Ewa Sobieraj 623 605 15 45
3 Krystyna Krzyżanek 489 488 1 29
4 Alicja Maciągowska 626 7 25
5 Anna Świeczak 473 454 5 24
6 Jagienka Król   518   1 20
7 Anna Paczuska 527 2 16
8 Henryka Wiącek 438 0 10
  I runda II runda III runda X Punktacja
zawodnik          
VIP
1 Tomasz Leżański 308 323 5 50
    I runda II runda III runda X Punktacja
  zawodnik          
1 Wiktor Wardecki 559 533 4 41
2 Olaf Turek 550 536 8 40
3 Tomasz Zientkowski 551 3 25