Zawody dla dzieci o Puchar Ożarowa Mazowieckiego

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Zawody dla Dzieci w Ożarowie Mazowieckim

  1. TERMIN:
    06.09.2020 r –
    Niedziela
  1. CEL ZAWODÓW:
    Ocena poziomu wyszkolenia kategorii Dzieci
    Popularyzacja łucznictwa na terenie Mazowsza
  1. MIEJSCE:
    Tory Łucznicze Klubu Sportowego „Ożarowianka” znajdujące się przy
    ul. Sochaczewskiej 218, Kaputy.
  1. ORGANIZATOR:
    Klub Sportowy „Ożarowianka”

UCZESTNICTWO:
W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy i zawodniczki w konkurencji
łuków klasycznych w kategorii wiekowej :
– dzieci młodsze rocznik 2010 i młodsze
– dzieci starsze rocznik 2008-2009.

  1. ZGŁOSZENIA:
    Kontakt do organizatora:
    Paweł Ścichowski +48 502 107 683,
    e-mail:
    tinahet.am@gmail.com
  1. KONKURENCJE:
    dzieci młodsze 2 x 10 m – Tarcza 122 – 2 x 12 serii po 3 strzały
    dzieci starsze 2 x 15 m – Tarcza 122 – 2 x 12 serii po 3 strzały
  1. STARTOWE:
    Zgłoszenia do 04.09.2020 r. – 20 zł

Płatne gotówką w Biurze Zawodów w dniu zawodów.

  1. UCZESTNIKÓW ZAWODÓW OBOWIĄZUJE UBEZPIECZENIE WE WŁASNYM ZAKRESIE.
  1. W czasie zawodów obowiązuje aktualny regulamin łucznictwa.

PROGRAM ZAWODÓW

Do godz. 11.15 – Przyjazd ekip, aktualizacja zgłoszeń w biurze zawodów na torach łuczniczych 12.00 – 12.30 Otwarte tory
12.30 Otwarcie zawodów
12.45 – 15.00 Strzelania konkursowe
15.30 Zakończenie zawodów.

W zależności od ilości zgłoszonych zawodników program zawodów może ulec zmianie.

20.06.2020 6.09.2020 Suma
Dzieci młodsze chłopcy – 10 m
1 Szczepan Buczkowski – KS Ożarowianka 470 513 983
2 Mieszko Buczkowski – KS Ożarowianka 494 488 982
3 Radosław Sokołowski – Rokis Radzymin 611 611
4 Adam Parkot – KS Ożarowianka 550 550
Dzieci młodsze dziewczęta – 10 m
1 Antonina Parkot – KS Ożarowianka 603 635 1238
Dzieci starsze chłopcy – 15 m
1 Damian Wójcik – ŁKS Radom 679 698 1377
2 Mateusz Telecki – Hubertus 679 679
3 Aleksander Sokołowski – Rokis Radzymin 678 678
4 Kacper Poncyleusz – Orkan Żoliborz 633 633
5 Bartosz Nejgebaur – Orkan Żoliborz 607 607
6 Jan Majewski – KS Ożarowianka 591 591
7 Maciej Golis – KS Ożarowianka 536 536
Dzieci starsze dziewczęta – 15 m
1 Antonina Buczek – Orkan Żoliborz 671 671
2 Ewelina Pasiewicz – KS Drukarz 638 638